Masz pytanie?

STAN RZECZYWISTY

Jesteśmy grupą artystów profesjonalnych - malarzy, grafików, rzeźbiarzy, fotografów, których pracownie mieszczą się na warszawskiej Pradze Północ.
Niektórzy z nas również tu mieszkają.
 
W styczniu 2017 roku minął  czwarty rok działań  naszej grupy STAN RZECZYWISTY *nocne spotkania z twórcami.
Wiele się zmieniło się w życiu artystycznym i nie tylko... My nadal istniejemy jako grupa i mamy nowe  pomysły na artystyczne inicjatywy artystyczne mające na celu przybliżenie sztuki współczesnej mieszkańcom Warszawy i przyjezdnym Gościom.
 
Oprócz wspólnych działań  każdy z nas działa  solo - tworząc indywidualne wystawy, warsztaty tematyczne  np.: linoryt, malowanie różnymi technikami malarskimi, mozaika, ceramika, techniki graficzne, itp. 
Dynamicznie uczestniczymy w życiu artystycznym Warszawy, Polski (im.in.: ogólnopolska Noc Muzeów, Święto Pragi, czy Święto ulicy Ząbkowskiej i Konesera) a także zagranicy.
 
Wszystkich miłośników, kolekcjonerów sztuki a także ciekawych  "kuchni twórczej", pragnących podejrzeć co dzieje  się za drzwiami pracowni  artystów i jakie są efekty jego pracy zapraszamy do nas - raz w miesiącu na spotkania i dyskusje z twórcami.
 
Gwarantujemy i profesjonalizm oraz ekspresyjnie spędzony czas!
 
Terminy i szczegóły naszych inicjatywach już zrealizowanych i tych planowanych oraz o poszczególnych artystach, można znaleźć  w "kalendarzu", w zakładce " wydarzenia" na naszej stronie internetowej www.stanrzeczywisty.pl oraz na FB www.facebook.com/StanRzeczywisty
 
 

***

 Partnerzy naszych działań: ART IMPERIUM, DUMNI POLSKĄ, TALENT.PLMiesięcznik STOLICA

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Facebook